Головна » Файли » 4-А

ДодавДодав: Олена_Павлівна | ДатаДата: 25.04.2024, 07:29 | 4-А

Приємним подарунком для маленьких читачів,їхніх батьків і наставників стала звістка про те, що у видавництві «Полтавський літератор»побачила світ нова збірка нашого земляка,талановитого поета, який цьогоріч став  членом  Національної спілки письменників України Володимира Слєпцова «Котик-чоботар».
    Книжка нещодавно надійшла до шкільних бібліотек і книгозбірень району,але вже встигла полюбитися  дітлахам.У цьому мав змогу переконатися сам Володимир Анатолійович,який завітав наприкінці грудня до Карлівської гімназії ім.Н.Герасименко з презентацією збірки «Котик-чоботар». Адже творча зустріч зі школярами переросла у справжнє свято поезії,яке разом з бібліотекарем Людмилою Плютою і класоводом Оленою Баган підготували учні 3-А класу.Юні карлівчани із задоволенням читали напам'ять улюблені вірші,більшість яких представили яскравими ілюстраціями-інсценізаціями.Маленькі актори перевтілилися у барвистого метелика, трудолюбиву бджілку,пустотливого сонячного зайчика,жабку-артистку,котика-чоботаря,який щасливий від того,що займається улюбленою справою і навіть мишці шиє чобітки,розповідали про захопливий матч між командами білих та попелястих курчаток,яким футбольним м'ячем служила звичайнісінька горошинка,з гумором викривали негативні риси свого характеру та ровесників.
     Тож можна з упевненістю сказати, що всі, хто завітав на презентацію, отримали потужний заряд позитивних емоцій, а в юних читачів виникло бажання відвідати шкільну бібліотеку, щоб прочитати або ж переглянути ще раз улюблені вірші, що увійшли до книжечки «Котик-чоботар», і з головою поринути у багатогранний і мальовничий світ дитинства.