Головна » Статті » 5-А

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 29.09.2017, 09:44 | Розділ: 5-А

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 04.09.2017, 09:38 | Розділ: 5-А

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 21.04.2017, 20:25 | Розділ: 5-А

Сьогодні ми знову довели, що ми кращі, здобувши перемогу в конкурсі на кращий дитячий соціально значущий проект. А яку насолоду ми отримали від спільної роботи.Наш клас працював над проблемою збереження первоцвітів, адже вони на межі знищення.Ми намагалися словом і ділом зламати людську свідомість, довести, що милуватися квітами потрібно на місці їх цвітіння, а не тягти оберемки цієї краси додому, адже у вазоні вони простоять не більше 2-х днів. Ми провели майстер-клас по виготовленні штучних квітів, звернулися до карлівчан через районну газету, розклеїли по місту листівки. Сподіваємось, нас почули....Давайте берегти природу разом!!!!

25 квітня ми представляємо наш проект на районному конкурсі.

Побажайте нам успіху

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 29.03.2017, 20:16 | Розділ: 5-А

За період навчання наш 5-А клас став дружним. Колективні творчі справи, відпочинок на природі, екскурсії та походи - ось те, що зближує нас... Надовго запам'ятаємо ми останню подорож по маршруту Карлівка-Опішня- Диканька- Полтава. Ми спробували все: спостерігали за роботою гончарів, самі ліпили глечики, стали учасниками майстер-класу по приготуванні піци. Самі ліпили, виробляли, випікали, а потім гуртом смакували! А в Диканьці ми побували на справжнісінькому весіллі, наречена та наречений були наші однокласники. Було і весело, і повчально, адже традиції свого народу ми повинні знати і продовжувати. А в Полтаві ми поринули в ігри...спробували все, що тільки можна. Поверталися втомлені, але щасливі, приємно вражені, ще дружніші. Буде що згадувати

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 19.03.2017, 07:37 | Розділ: 5-А

Від мрії – до успіху

Учениці нашого класу Гамай Єлизавета та Абрамова Анастасія взяли участь в заочному турі Всеукраїнського конкурсу учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!», приуроченому до дня народження Лесі Українки. Вони надіслали свої малюнки про видатну поетесу-патріотку.

За результатами Єлизавета отримала іменний сертифікат учасника І регіонального етапу конкурсу та книгу в подарунок. Анастасія продовжила змагатися з однолітками в очному турі мистецьких перегонів. За дві з половиною години створила барвисту оптимістичну композицію та виборола почесне 2 місце у середній віковій категорії і диплом ІІ ступеня у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!».

Хай вам щастить у творчості!

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 03.02.2017, 10:05 | Розділ: 5-А

Свято для п’ятикласників

1 лютого 2017 року в житті п’ятикласників відбулася особлива подія – свято «Посвята в гімназисти». Школярі разом із класними керівниками Безсмертною Я.В. та Петренко К.В. підготували ціле дійство, цікаво презентували свої класні колективи. Королева наук Приліпко С. та президент гімназії Бобрицький В. вручили п’ятикласникам іменні значки, а ті урочисто пообіцяли гарно навчатися та бути гідними громадянами рідної України.

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 26.11.2016, 12:56 | Розділ: 5-А

Наші перші кроки в соціально значущому проекті

Нещодавно в нашій гімназії  стартували дитячі соціально значущі проекти.  Ми вперше будемо брати участь у такому виді проектів, хоч у 4 класі вже долучалися до такого виду діяльності. Але ж це не просто якесь дослідження,  наш проект повинен бути соціально значимим. А як це цікаво!!! Адже це колективна робота, ми вчимося бути лідерами і виконавцями, допомагаємо друг другу. А там, де колектив, там  завжди весело і затишно.  Усім класом вибирали тему нашого проекту, вислуховували всі думки, обговорювали,  приймали спільне рішення. І ось проблема вибрана ( поки що це секрет… скажемо лише, що справа дуже  непроста, але надзвичайно цікава і має особливу соціальну значимість),  доручення розподілені, і закипіла робота…

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 26.11.2016, 12:52 | Розділ: 5-А

«Тепло наших сердець – захисникам України»

Разом із відновленням традицій благодійності, як невід’ємна її складова, в Україні активно розвивається волонтерський рух. Приємно констатувати, що не обминув цей рух і нашу гімназію. Кожен учень, розуміючи важливість цієї справи, долучається до доброчинності.  Ми допомагаємо воїнам АТО: підтримуємо в листах, малюємо для них малюнки, провели благодійний концерт по збору грошей для лікування пораненого земляка Савчука Сергія, відправляємо солодощі до Дня святого Миколая,  збираємо теплі речі і продукти харчування. У цьому нас підтримують наші батьки.  Ось  із 17.11 по 25.11 знову в гімназії проходила акція «Тепло наших сердець – захисникам України». Наш клас вніс часточку свого тепла в добру справу: ми зібрали медикаменти для воїнів. Дякуємо їм і благаємо «Повертайтесь живими!!!!!»