Головна » Файли » 5-А

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 23.04.2024, 14:24 | 5-А

Нашу гімназію називають школою майбутнього. Саме в ній реалізовуються цікаві проекти, впроваджуються новітні технології, але базуються вони на традиціях, які започатковані з дня заснування гімназії. Для учнів 5- х класів- це вагомий крок  у доросле шкільне життя, адже із початкової школи, вони ступили на вищу сходинку.

П’ятдесят сім талановитих дітлахів розпочали свій гімназійний шлях. Всі вони доброзичливі, дружні, люблять проводити час разом: готуватися до свят, спілкуватися. При виконанні спільної справи більшість учнів виявляють щиру зацікавленість. Серед них є дуже багато талантів. Зараз у дітей ще період адаптації, вони звикають до нових умов навчання, до вчителів. Кожен учень із нетерпінням чекав урочистого моменту посвяти в гімназисти, щоб відчути себе справжнім членом гімназійного товариства. Свято пройшло в урочисто прикрашеній залі,до якої були запрошені батьки, вчителі, гімназисти- старшокласники, президент гімназії та королева наук. П’ятикласники дуже хвилювалися, відчуваючи важливість цієї події та відповідальність за виступ перед гостями, але зуміли сконцентруватися й гідно представити себе. На сцені вишикувалися  5-А та 5-Б класи. Розпочинають свято із презентацій своїх класних колективів. На екрані демонструються фрагменти із їхнього шкільного життя. Гордо підняті голови, розправлені плечі, кожен відчуває себе дорослим, справжнім гімназистом, а не просто учнем. Привітала зі святом королева наук одинадцятикласниця Ніколаєнко Віра, побажав успіхів новачкам і президент гімназії Бобрицький Сергій.

Насамкінець настає урочиста мить промови клятви гімназиста. Всі учні стоять струнко. З трепетом повторюють обіцянку гімназиста, усвідомлюючи і запам’ятовуючи кожне слово. Усі разом урочисто клянуться старанно вчитися, поважати старших, цінувати дружбу, допомагати товаришам і гордо носити звання гімназиста. В знак того, що їх прийняли у велику гімназійну сімю, надівають на голови символічні шапочки- науки. Гімназійна громада збільшилась на гідних продовжувачів традицій, старанних учнів, добрих дітей.

Н.А. Бойченко- класний керівник 5- А класу