Головна » Файли » 5-А

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 08.05.2024, 18:49 | 5-А

10.12.2014 року в рамках Місячника профілактики протиправних дій неповнолітніх та з нагоди  проголошення Загальної декларації прав людини, з метою розвитку правової освіти учнівської молоді та виховання почуття відповідальності за свої вчинки, в Карлівській районній дитячій бібліотеці  провідним спеціалістом Карлівського РУЮ Сухомлін Л.Г. проведено  правову вікторину «Подорож у Правову країну» для учнів 5-а класу Карлівської гімназії ім..Н. Герасименко.
         Під час заходу учні змогли більш детально ознайомитися з поняттями «Декларація» та «Конвенція», з роботою Організації Об’єднаних Націй, спрямованої на захист прав дитини в усьому світі, дізнатися про свої права, обов’язки та відповідальність.
       В ході проведення вікторини було переглянуто відео-презентацію «Права дитини» та в  ігровій формі, проведено захист прав казкових героїв. Діти жваво обговорювали права, обов»язки та вчинки улюблених казкових героїв.
      Учасникам вікторини вручалися «правові смайлики». Наприкінці зустрічі було проведено підрахунок правових смайликів і визначено переможця.