Головна » Файли » 6-А

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 04.05.2024, 04:26 | 6-А

Допомога воїнам АТО

Сьогодні десятки тисяч патріотів нашої держави знаходяться на передовій, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України. На жаль, сотні з них отримали поранення й знаходяться на лікуванні у шпиталях та лікарнях. Усім їм, як ніколи, потрібні увага, добре слово, повага та любов небайдужих людей.

Свою увагу, тепло й підтримку в цей складний час даруємо захисникам Вітчизни й ми, учні 6 – А класу, діти Карлівщини. Ми долучились до  акції «Допомога воїнам АТО», проведення якої ініційовано в нашому навчальному закладі. Ми написали листи, намалювали малюнки, власноруч виготовили обереги, зібрали теплий одяг, миючі засоби та засоби особистої гігієни, печиво, чаї, крупи, макаронні вироби, консерви, сухофрукти, лікарські препарати та багато іншого, які й надіслали адресатам – бійцям АТО, що знаходяться на сході.

Підтримаймо один одного у такий нелегкий для всіх українців час, подбаймо за долю нашої неньки-України!

Будьмо небайдужими до долі нашої Батьківщини!