Головна » Файли » 6-А

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 28.03.2024, 11:25 | 6-А

Спорт – це невід'ємна частина нашого життя. Якщо ти рухаєшся, береш  хоча б інколи футбольний або волейбольний м'яч до рук,  бігаєш трошки, то ти стаєш жвавіший і спритніший. Якщо ти хоча б годину на день  змусиш себе піти пішком , а не сісти у машину і поїхати, тоді ти будеш здоровий і в тебе з'явиться сила і воля займатися і надалі спортом.
    Такої думки дотримуються адміністрація та вчителі нашого навчального закладу, організовуючи щороку на початку вересня Олімпійський фестиваль для учнів 5 – 11 класів. Так і цього року було проведено спортивно-виховний захід «Зірки спорту викликають на старт». Школярі 6 – А класу вперше брали участь у такому заході, тому з особливою відповідальністю та ентузіазмом готувалися до нього. Представники прес-центру колективу підготували тематичну газету про відомих українських спортсменів під назвою «Олімпійці», яка виборола почесне ІІ місце. Також діти мали змогу позмагатись у таких видах спорту, як міні-футбол (хлопчики) та волейбол (дівчатка). За результатами змагань наш клас отримав ІІІ місце.
    Отже, можна сказати, що фізкультура і спорт - це велика, потужна сила, яка зближує людей, дарує радість спілкування, здоров’я. Тож займайтеся фізкультурою і спортом, щоб здоров’я вистачило вам на 100 років вперед.