Меню сайту

Головна сторінка Гімназія сьогодні Доступ до публічної інформації Навчальний процес Історична довідка Методична робота Профком Самоврядування ЗНО та ДПА Безпека життєдіяльності Екскурсія гімназією

Освітні новини

педпреса

Календар

НАЙБЛИЖЧІ СВЯТА

    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

ГІМН ГІМНАЗІЇ

Браузер для сайту

Наш сайт адаптований під браузери:
У випадку некоректної роботи сайту, оновіть ваш браузер та Adobe Flash Player до останньої версії!

МІНІ - ПРОФІЛЬ

Добрий день, Гість
Гість, ми раді Вас бачити.

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Нас відвідали

Головна » Файли » 6-А

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 03.05.2024, 22:21 | 6-А

Зворушлива зустріч із дітьми війни


      Існує ціле покоління, чиє дитинство припало на часи Великої Вітчизняної війни. Їх так і називають - діти війни. 
    Більшість сучасних дітей щасливі, адже не можуть уявити, як рости під час війни. Зруйновані будинки та звуки пострілів, повітряна тривога та «похоронки» з фронту. У половини дітей війна відняла батьків, бабусь та дідусів, братиків та сестричок. Таке горе не порівняти ні з чим. 
    Замість дитячих пісеньок - розриви бомб, замість чистого неба -  літаки-бомбардувальники. Багато дітей тоді не знали, що таке іграшки. Дівчатка зберігали, як зіницю, ока єдину пошарпану ляльку, а хлопчики грали гільзами від гвинтівок та снарядами, що не розірвалися. Від таких «іграшок» часто траплялося лихо.
    Дітям війни рано довелося ставати дорослими. За ними нікому було доглядати. Адже їхні батьки або воювали, або трудилися з ранку до вечора. Або батьків вже не було ... 
    Часто в 14-15 років діти війни вже починали працювати, як дорослі, на заводах, в полі або в госпіталі. Вони вчилися мужності, витривалості, кмітливості. 
    Зараз діти війни- це наші бабусі і дідусі. Їх потрібно поважати, адже війна відібрала у них дитинство. Вони впоралися з таким, що нам і не снилося. 
    Нам,  учням 6- А класу, випала нагода поспілкуватись із очевидцями – дітьми війни.
    Ми були надзвичайно вражені їхніми розповідями, які переривались слізьми…. Вони запали нам у серце, адже й сьогодні в Україні є діти, наші ровесники, які чують вибухи снарядів та бачать сльози своїх рідних. Так не хочеться, щоб вони через десятиліття також називалися «дітьми війни».


[ Отримати код посилання на новину ]

Інші новини на цю тему:

    Теги до статті:

    Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
    Всього коментарів: 0

    Додавання коментаря

    Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
    [ Регистрация | Вход ]