Головна » Файли » 7-Б

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 19.04.2024, 14:58 | 7-Б

Сьогодні десятки тисяч кращих українців знаходяться на Сході, на передовій, захищаючи та відстоюючи незалежність нашої  Батьківщини. В той час, коли ми живемо мирно, ходимо на уроки, працюємо, відпочиваємо ці люди відстоюють незалежність нашої країни зі зброєю в руках, не жаліючи своїх сил і  свого життя . Є люди, які допомагають нашій армії матеріально- це волонтери. Також і ми учні 7-Б не лишаємось осторонь цієї біди.

Нещодавно, ми учні 7-Б класу Карлівської  гімназії  імені Ніни Герасименко зустрілися із справжніми сучасними  героями – учасниками війни на Сході .На зустріч з нами завітали ветерани АТО: Сергій Савчук, Сергій Козачинський та Ярослав Козачинський . Кожен із них розповів про свій бойовий шлях, вірних побратимів, і нелегкі будні українських військових. Зустріч пройшла в теплій , невимушеній атмосфері і нікого не залишила байдужим. Запрошені відповіли на численні запитання школярів і отримали в дарунок квіти та пісні у виконанні гурту «Їжаки».

Автор: учні 7-Б класу