Головна » Файли » 7-Б

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 20.04.2024, 15:15 | 7-Б

Серед багатства форм художнього мистецтва хореографія займає особливе місце. Вона, як жодне інше мистецтво, володіє багатьма можливостями для повноцінного естетичного удосконалення людини, для її гармонійного духовного та фізичного розвитку. Традиційно восени в нашій школі проводиться конкурс сучасного танцю серед учнів 5-8 класів. Метою його є сприяння розвитку та популяризації різних напрямів сучасної хореографії, естетичне виховання дітей та молоді засобами хореографічного мистецтва, відкриття юних обдарувань та сприяння розвитку їх творчої особистості.

Сучасний   танець постійно змінюється та оновлюється.  Цьогорічний конкурс є яскравим підтвер- дженням цього, адже серед його номерів  з′явилося багато нових видів, які  базуються на таких популярних стилях музики, як: хіп-хоп, хаус, брейк-данс, диско, спортивні танці тощо.

Виступи всіх колективів були чудовими, тому журі не визначало переможців, а вручало грамоти в різних номінаціях. Особливо порадували п′ятикласники своїми тематичними композиціями. А наші старання були винагороджені грамотою «Суперстар» - це показник оригінальності стилю, естетичного смаку, росту професійної майстерності.