Меню сайту

Головна сторінка Гімназія сьогодні Доступ до публічної інформації Навчальний процес Історична довідка Методична робота Профком Самоврядування ЗНО та ДПА Безпека життєдіяльності Екскурсія гімназією

Освітні новини

педпреса

Календар

НАЙБЛИЖЧІ СВЯТА

    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

ГІМН ГІМНАЗІЇ

Браузер для сайту

Наш сайт адаптований під браузери:
У випадку некоректної роботи сайту, оновіть ваш браузер та Adobe Flash Player до останньої версії!

МІНІ - ПРОФІЛЬ

Добрий день, Гість
Гість, ми раді Вас бачити.

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Нас відвідали

Головна » Файли » 8-А

ДодавДодав: Олена_Павлівна | ДатаДата: 20.04.2024, 05:53 | 8-А

    Найбільша  цінність суспільства – людина, її життя та здоров′я. Проте з року в рік збільшується кількість нещасних випадків.  На території України виявляють десятки тисяч вибухонебезпечних предметів, що лишилися з часів минулих війн, збройних конфліктів та діяльності колишніх полігонів і частин.  Минуло 70 років відтоді,як відгриміли останні бої другої світової, але й досі багатостраждальна українська земля приховує в собі страшні залишки того часу – бомби, снаряди, міни, гранати, патрони.  За окремими підрахунками, ще сьогодні на території України перебуває кілька мільйонів одиниць смертоносного вантажу, в тому числі близько 100 тисяч авіабомб. Про статистичні дані повідомили працівники МЧС Гонтар П. С. та  Зарицький С. В. , які зустрілися з учнями 8 – их класів. Боєприпаси, що не розірвалися найчастіше знаходять   у місцях колишніх бойових дій в усіх регіонах країни : у лісах, на берегах річок, озер та ставків, будівельних майданчиках, на огородах та навіть на вулицях міста. Земля приховує багато небезпечних знахідок, на які можна натрапити й стати їх жертвами, навіть не підозрюючи про це. Ніхто не може гарантувати, що в землі під багаттям, розведеним на лісовій галявині , не причаїлися снаряди війни.  Десятки людей отримують поранення і каліцтва, гинуть як від незнання  правил безпеки при знаходженні вибухонебезпечних предметів так і від необережності. Гра з вибухонебезпечними предметами загрожує  здоров′ю не лише тому, хто вирішив пограти, але і  товаришеві , що знаходиться поруч.                                           
   Провідний інспектор Гонтар П. С., наголосив на тому, що найпильнішу увагу приділяють піротехнічним засобам: петардам, хлопавкам, бенгальським вогням, ракетницям. Ці предмети здатні розриватися в руках людини, яка не вміє з ними поводитися. Невміле та неграмотне використання піротехнічних виробів іноді призводить до непередбачуваних ситуацій: палаючі ракети залітають на балкони квартир, розбивають шибки вікон у будинках. Унаслідок необережного поводження з петардами трапляються нещасні випадки, під час  яких немало людей, а особливо дітей, отримують травми очей, опіки рук тощо.
     Щоб уникнути  нещасних випадків, слід точно знати інструкції щодо  використання петард у побуті, дотримуватися правил поводження з вибухонебезпечними знахідками.
     Працівники МЧС закликали   дітей  любити життя і берегти себе від нещасних випадків, турбуватися про себе, про свою безпеку. Берегти своє життя заради свого майбутнього і майбутнього нашої країни.
http://karl-gymnasium.at.ua/2a/050505.png    http://karl-gymnasium.at.ua/2a/060606.jpg


[ Отримати код посилання на новину ]

Інші новини на цю тему:

    Теги до статті:

    Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
    Всього коментарів: 0

    Додавання коментаря

    Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
    [ Регистрация | Вход ]