Головна » Файли » 9-А

ДодавДодав: Владислав_Васько | ДатаДата: 19.03.2024, 09:57 | 9-А

Нещодавно учні нашого класу їздили на екскурсію до міста Полтави. Там ми відвідали ботанічний сад, школу дресирування собак та військову частину.
   Спершу учні побували у військовій частині. Там було надзвичайно цікаво, ми пізнали всі тонкощі життя солдатів, нам показували військові машини, літаки одяг, речі воєнних часів.
   Не менше захоплюючою була подорож до ботанічного саду. Нас дуже вразила сама будівля, у якій ми побачили безліч різноманітних видів тропічних рослин. Все було неначе в казці: навкруги зелені пальми, різні квіти. Не можна було надивитися на цей маленький оазис серед осені.
    Наступною зупинкою в нашій подорожі була школа дресирування собак. Ми побачили, як собаки знаходять різні речі завдяки неабиякому нюху. Нам тут дуже сподобалося, аж захотілося попрацювати з цими обдарованими собаками.
    Ця подорож залишила нам дуже теплі і цікаві спогади про все побачене і почуте.