Головна » Файли » 9-А

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 19.03.2024, 06:43 | 9-А

Держава здійснює захист дитини від усіх форм фізичного, сексуального, економічного та психологічного насильства, образ, недбалого й жорстокого поводження з нею, залучення до найгірших форм дитячої праці, у тому числі з боку батьків або осіб, які їх заміняють, а також вживає необхідних заходів для забезпечення прав дітей, які стали свідками у кримінальному впровадженні.

З метою впровадження ефективного механізму взаємодії служб у справах дітей, закладів соціального захисту дітей, центрів соціальних служб для сім′ї, дітей та молоді, органів внутрішніх справ, закладів освіти, закладів охорони здоров′я наказом Міністерства соціальної політики України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства освіти  і науки України, Міністерства охорони здоров′я України від 19.08.2014 №564/836/945/577 затверджено  Порядок розгляду звернень та повідомлень з приводу жорстокого поводження з дітьми або загроза його вчинення, зареєстрований в Міністерстві юстиції України.

З метою попередження жорстокого поводження з дітьми відбулася зустріч з керівником  клубу « ДІАЛОГ» при районній бібліотеці для дорослих  Глазко Світланою Леонідівною та працівником юстиції Сухомлин Любов Григорівною, які познайомили дітей з видами насильства та розповіли , куди можна звернутися дитині з приводу жорстокого поводження з ними.  Учні переглянули та обговорили  ряд відеороликів, присвячених захисту дітей від жорстокого поводження з ними або загрози його вчинення.