Головна » Статті » Архів випускних класів

У категорії матеріалів: 28
Сторінки: « 1 2 3

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам
ДодавДодав: Владислав_Васько | ДатаДата: 17.11.2011, 18:03 | Розділ: Архів випускних класів

16 листопада у районній бібліотеці відбулася зустріч випускників 11- А і 11-В класів та лікаря терапевта Терентьєвої Л.В. на тему «Зроби вибір на користь здоров’я». Тема розмови старшокласників і лікаря не лише актуальна, але і необхідна для обміркованого, зваженого вибору. Як виявилося, наші учні не були байдужими до свого здоров’я. Ми всі мали змогу  поставити запитання і отримати кваліфіковані відповіді та рекомендації спеціаліста. На зустрічі прозвучав девіз сучасної молоді: «Бути здоровим – модно!» Бажаючим  надали можливість показати своє ставлення щодо девізу за допомогою стрічок: зелена – «згодний», червона – «незгодний», синя – «мені байдуже». Відрадно, що перевагу віддали зеленій стрічці.

ДодавДодав: Владислав_Васько | ДатаДата: 17.11.2011, 17:56 | Розділ: Архів випускних класів

ДодавДодав: Владислав_Васько | ДатаДата: 16.11.2011, 01:29 | Розділ: Архів випускних класів

Бібліотека… Тиша… Століття…
Тут книги розумні спокійно живуть.
У тихій величній світлиці.
А двері широко відкриті ведуть
До знань золотої скарбниці.
    Такими словами розпочалося свято відкриття центру безкоштовного доступу до Інтернету при районній дитячій бібліотеці. Карлівська районна бібліотека для дітей стала одним із 730 переможців другого раунду конкурсу з організації нових бібліотечних послуг з використання доступу до Інтернету в проекті Міжнародної програми «Бібліоміст». А нещодавно отримала комплект комп’ютерного обладнання і підключилася до мережі.
    На церемонії відкриття центру побували і учні нашого класу як майбутні комп’ютерні користувачі. І не тільки побували, а й прийняли активну участь у святі.

Ми всі тут завзяті
і хочемо теж,
як мами й тата
пізнать Інтернет.
Для цього сьогодні прийшли ми сюди,
Щоб наші знання вам усім довести.
Швидко, вірно і завзято діти відгадували загадки. А ще разом з юними артистами з музичної школи співали веселі пісні.
    Оченята юних відвідувачів світилися цікавістю і захопленням під час проведення скайп-зв’язку з Інтернет-центром центральної районної бібліотеки.
    Свято закінчилося, але й зараз можна побачити учнів нашого класу в дитячій районній бібліотеці.

ДодавДодав: Владислав_Васько | ДатаДата: 01.11.2011, 01:23 | Розділ: Архів випускних класів

Канікули, канікули!
                                                                    Нам сумувати ніколи
Під час осінніх канікул учні 3А класу в черговий раз здійснили туристичну поїздку. Цього разу шлях проліг до міста Харкова. Культурна програма була дуже насиченою.
  Спочатку діти відвідали Харківський планетарій. Тут вони дізнались, що світ зірок надзвичайно різноманітний та цікавий. Якщо умовно з’єднати між собою певні зірки,
то з’являються казкові фігури – сузір’я, кожне з яких має свою назву. Це -  Велика Ведмедиця,  Діва, Терези, Скорпіон. Цікавою була демонстрація і про Сонячну систему, яка складається з 9 планет, тисячі дрібних планет – астероїдів і комет.
  Далі  юні туристи побували в музеї природи. З цікавістю школярі слухали розповідь екскурсовода, яка супроводжувалась переглядом величезної кількості експонатів. Тут були звірі і птахи рідного краю, тварини, занесені до Червоної книги. Надзвичайно цікавою була експозиція метеликів і жуків.
  Наступна зупинка – музей пожежників. Мандруючи залами, діти познайомились з історією пожежної частини в місті Харкові, пригадали причини виникнення пожеж, навперебій розповідали екскурсоводу правила техніки безпеки, яких треба  дотримуватись під час виникнення пожежі. На згадку про зустріч працівники музею подарували гостям книгу « Азбука безпеки школяра.»
  Та кульмінацією поїздки була вистава в дельфінарії. Тут юних глядачів чекала зустріч з дельфінами та морськими котиками. Затамувавши подих, діти спостерігали, як чітко
«артисти» виконували команди своїх дресирувальників: танцювали, « співали», ловили кільця, долали різні перешкоди. Та найцікавішими були номери, які дельфіни виконували в парі зі своїми тренерами. За захоплюючу виставу глядачі нагородили всіх виступаючих бурхливими оплесками.
  Втомлені, але задоволені, повернулись юні туристи до рідної Карлівки. Тепер буде про що  згадувати до наступної поїздки.

ДодавДодав: Владислав_Васько | ДатаДата: 01.11.2011, 00:53 | Розділ: Архів випускних класів

Цікавою була поїздка учнів 10-А класу до міста Комсомольська.

Діти побували на екскурсії у музеї гірничо-збагачувального комбінату, де ознайомилися з історією підприємства.

Потім відвідали сам ГЗК, який вразив своєю величністю.

Запам’ятаються школярам і місця козацької слави, а ще – привітні, щирі жителі Комсомольська, що гордяться і люблять своє рідне місто. Море гарних вражень залишилося у душі кожного від екскурсії.

ДодавДодав: Владислав_Васько | ДатаДата: 15.09.2011, 00:53 | Розділ: Архів випускних класів

8 вересня  у гімназії відбувся  спортивний конкурс «Нащадки козацької слави». Майже в усіх категорій змагань, наша команда «Fireballs», отримала найкращий результат і в підсумку виборола перше місце. Вітаємо переможців та дякуємо всім хто допомагав і підтримував нас.